אמנית הלחימה - מורן קויפמן - כתבות בעיתונות
08/02/2008
מתוך כתבה במידע 8 - 08/02/2008
![](https://www.dafna.org.il/media/Moran1.jpg)
![](https://www.dafna.org.il/media/Pic2use/Moran2.jpg)
![](https://www.dafna.org.il/media/Pic2use/Moran3.jpg)
מתוך כתבה ב"הדף הירוק" - 13/11/2008
![](https://www.dafna.org.il/media/Pic2use/sport-moran-koyfman.jpg)
ספורטל
צילום: בארי מן
קרטה
היסטוריה למורן קויפמן
כל מי שעוסק בתחום אומנויות הלחימה בצפון מכיר היטב את השם מורן קויפמן. הסנסיי מקיבוץ דפנה מקדמת זה זמן רב את תחום הקרטה ואומנויות הלחימה בגליל העליון, ואף הקימה לראשונה את נבחרת ישראל לבנות בגליל העליון. פועלה בתחום זה הביא לכך, שבתחילת השנה בחר בה משרד התרבות, המדע והספורט כאחת משלושים הספורטאיות שזכו להיכלל במיזם לעידוד ספורט הנשים בישראל. במסגרת המיזם זכתה קויפמן בתעודת הצטיינות, שהעניק לה השר ראלב מג'אדלה על פועלה כמאמנת וספורטאית, אך חשוב מכך, היא קיבלה זריקת עידוד בדמות תמיכה כספית ל"בייבי" שלה - בית הספר לאומניות הלחימה בגליל העליון. כעת רושמת הקרטיסטית הישג נוסף: האישה הראשונה בישראל שזוכה בחגורה שחורה דאן 3 בסגנון ג'וגו-ריו! באופן מקרי תקבל קויפמן את התואר היוקרתי בדיוק ביום שבו תחגוג יום הולדת 30.
קויפמן, שמתאמנת בשנים האחרונות אצל מאסטר האני סאקס, ערבי נוצרי מכפר יאסיף, מתמחה גם באומנות לחימה חדשה, העונה לשם "מיוזיק פורם", ומשלבת קרטה ומוזיקה. עקב אהבתה לאומנות זו, יזמה את אליפות ישראל הראשונה בתחום שתיערך, איך לא, בקיבוצה דפנה בתחילת 2009. נאחל לה המון בהצלחה ומזל טוב על השגת התואר היוקרתי.
צילום: בארי מן
קרטה
היסטוריה למורן קויפמן
כל מי שעוסק בתחום אומנויות הלחימה בצפון מכיר היטב את השם מורן קויפמן. הסנסיי מקיבוץ דפנה מקדמת זה זמן רב את תחום הקרטה ואומנויות הלחימה בגליל העליון, ואף הקימה לראשונה את נבחרת ישראל לבנות בגליל העליון. פועלה בתחום זה הביא לכך, שבתחילת השנה בחר בה משרד התרבות, המדע והספורט כאחת משלושים הספורטאיות שזכו להיכלל במיזם לעידוד ספורט הנשים בישראל. במסגרת המיזם זכתה קויפמן בתעודת הצטיינות, שהעניק לה השר ראלב מג'אדלה על פועלה כמאמנת וספורטאית, אך חשוב מכך, היא קיבלה זריקת עידוד בדמות תמיכה כספית ל"בייבי" שלה - בית הספר לאומניות הלחימה בגליל העליון. כעת רושמת הקרטיסטית הישג נוסף: האישה הראשונה בישראל שזוכה בחגורה שחורה דאן 3 בסגנון ג'וגו-ריו! באופן מקרי תקבל קויפמן את התואר היוקרתי בדיוק ביום שבו תחגוג יום הולדת 30.
קויפמן, שמתאמנת בשנים האחרונות אצל מאסטר האני סאקס, ערבי נוצרי מכפר יאסיף, מתמחה גם באומנות לחימה חדשה, העונה לשם "מיוזיק פורם", ומשלבת קרטה ומוזיקה. עקב אהבתה לאומנות זו, יזמה את אליפות ישראל הראשונה בתחום שתיערך, איך לא, בקיבוצה דפנה בתחילת 2009. נאחל לה המון בהצלחה ומזל טוב על השגת התואר היוקרתי.
מתוך כתבה ב"מעריב" - 06/11/2008
![](https://www.dafna.org.il/media/Pic2use/MoranMariv.jpg)
מתוך כתבה ב"הקיבוץ" - 13/11/2008
![](https://www.dafna.org.il/media/Pic2use/MoranHkibbutz.jpg)
עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!